Apie parasparnio pilotą

Apie parasparnio pilotą

Sveiki, mano vardas Egidijus, skraidau jau virš 10m bei šešerius metus dirbau parasparnių iškėlimo instruktoriumi. Kadangi parasparnis telpa kuprinėje, visur jį imdavau su savimi. Parasparniu skraidžiau Indijoje, Brazilijoje, Europos Alpėse, Ukrainoje, USA – Floridoje… iš viso per 15 šalių.

Šis užsiėmimas man leidžia pamatyti daug įsimintinų vaizdų, sutikti įdomių žmonių ir stebėti kaip skrydis padeda pažvelgti į vietas kitu kampu. Keliaujant vis ilgiau norėjosi sugrįžti ir iš dangaus matyti ir rodyti Lietuvą. Taip kilo mintis įkurti parasparnių iškėlimo tašką ant Kuršių marių kranto – Drevernos Uoste. Pasidomėjęs ir paieškojęs įsigijau pirmą savo katerį. Per žiemą jį restoravau ir tobulinau, lygiagrečiai laikiausi laivavedžio teises, sumontavau išvilkimo įrangą ir pradėjau įgyvendinti savo svajonę.

Per du metus virš Kuršių marių vienviečiai ir dviviečiai parasparniai kilo jau per du šimtus kartų. Įvyko du parasparnių kvalifikacijos kėlimo kursai, kuriuose įgudžius patobulino 16 pilotų. Į dangų apžvalginiam skrydžiui su instruktoriumi pakilo kelios dešimtys smalsuolių. Ši vieta unikali, o jausmas iš parasparnio krėslo – neapsakomas, kviečiu prisijungti skrydžiui.

Egidijus Šatas
Go2fly įkūrėjas, parasparnio pilotas

Atgal į titulinį >>

Atgal į titulinį >>